PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W GRÓDKU

Misia zawsze się przytula.....25 listopada....

W naszym przedszkolu, jak co roku, obchodziliśmy bardzo ważne święto „Dzień Pluszowego Misia”,

mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija.

Tego dnia każdy miś był szczęśliwy.

dzień Misia zdjęcia

ciacho

Święto Odzyskania Niepodległości

Przedszkolaki jak co roku poważnie podeszły do tematu -  Odzyskania Niepodległości przez Polskę,  grupy podzieliły się między sobą zadaniami i mocno zaangażowały się w ich realizację:

grupa I wych. Marta Grycuk oraz grupa II wych. Lila Gierasimczyk. zorganizowała kącik patriotyczny na którym znalazły się wszystkie symbole narodowe,

grupa III wych. Justyna Wasilewska w pocie czoła zbierała książki o tematyce patriotycznej ,aby powstał wspaniały kącik literatury.

Grupa IV wych. Ewa Gasperowicz ubrana w piękne stroje z powagą zatańczyła Poloneza ,

Grupa V wych. Alina Hajduczenia , Agnieszka Litwin  zajęła się porządkami pod Pomnikiem Bojowników o Demokrację.

Ponadto wszystkie grupy robiły prace plastyczne o tematyce patriotycznej, śpiewały pieśni. 10 listopada wszystkie grupy o godz. 11.11 zaśpiewały Hymn Polski w ramach akcji " Szkoła do Hymnu"

Wspaniałym zakończeniem wszystkich działań był wspólny przemarsz ulicami Gródka i wspólne odśpiewanie Hymnu , podczas Gminnych Obchodów Święta Niepodległości.

Zdjęcia 11 listopada

Podsumowanie konkursu zorganizowanego przez

Bibliotekę Publiczną w Gródku " Mój ulubiony bohater książkowy"rok szkolny 2020/21

kategoria 3-latki - wych. Justyna Wasilewska

Specjalne wyróżnienie:

Ignacy Szeszko, Bartosz Koncewicz, Zoja Pawlak, Lena Pawlak , Julia Treska, Nikola Drobot, Ola Siemiżon, Amelia Owerczuk

kategoria 4 -latki -wych. Ewa Gasperowicz , Katarzyna Tarasewicz (punkt przedszkolny Załuki)

I miejsce - Jan Romaniuk

II miejsce-Gabriel Szeremeta

III miejsce- Milena Józwowicz

wyr. - Hanna Krysiuk, Ignacy Supron, Julia Karczemna, Vanessa Rogacz, Filip Martonik.

kategoria 5- latki  -wych. Agnieszka Litwin, Alina Hajduczenia, Katarzyna Tarasewicz

I miejsce- Kamila Bukowska

II miejsce- Amelia Karczemna

II miejsce- Magdalena Kochanowicz

III miejsce- Paulina Majewska

III miejsce - Michalina Kubiak

Wyr. : Natalia Popławska , Zuzia Wołosewicz, Grzegorz Grześ

kategoria 6 - latki  wych. Lila Gierasimczyk, Marta Grycuk

I miejsce- Marcel Ejsmont

II miejsce-Marcin Czeraszewski

III miejsce- Julia Seweryn

III miejsce - Kinga Czeraszewska

Wyr.:Sebastian Tarasewicz, Mateusz Grygoruk, Mikołaj Lisowski

Gratulujemy , dziękujemy Katarzynie Rogacz kierownik- Biblioteka Publiczna w Gródku - za współpracę

Nasze prace

Przedszkolaki na wystawie w GCK Gródek

"Gródecki fotograf Konstanty Kuźmin"

grupa IV

grupa III

Współpraca z GCK Gródek - Magda Łotysz trwa......Dziękujemy

" Ruch to zdrowie"

Przedszkolaki ze wszystkich grup raz w tygodniu otrzymują porządną dawkę ruchu i energii - dziękujemy PAARO - Mobilna Akademia Rozwoju dla Dzieci

KINO W GRÓDKU

23 września Nasze przedszkolaki z grup III, IV, V obejrzały film "PSI PATROL"
Dziękujemy GCK Gródek oraz Kino CINEMA LUMIERE

,,Nasza Gmina czysta cała”

16 września 2021 r. grupa IV i V na zaproszenie Urzędu Gminy Gródek wzięły udział w profilaktyczno–edukacyjnym projekcie pn. ,,Nasza Gmina czysta cała” zorganizowany w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii i ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata pod hasłem: „Myślę, więc nie śmiecę”.

Dziękujemy Urszula Wołosewicz, Agnieszka Klebus, Paulina Cybulin

nasza-gmina-czysta-cala

Wyprawka do przedszkola:

Niezbędne w wyprawce przedszkolaka są:

• Komplet pościeli w podpisanym worku (3-latki)
  • Komplet ubrań na zmianę do szatni w woreczku, czyli: spodnie, majteczki, skarpetki, ewentualnie rajstopki, t-shirt z krótkim i długim rękawem, zapinana bluza lub sweter.

Najważniejsze! Wszystkie ubrania łatwe do samodzielnego zakładania i zdejmowania.

• kapcie na zmianę – wygodne z podeszwą antypoślizgową

O opłatach dotyczących :

*  kart pracy

*  ubezpieczenia

*  składki na rzecz Rady Rodziców

*  środków czystości

zostaną Państwo poinformowanie na początku roku szkolnego przez wychowawców poszczególnych grup

Zapisy na dyżur wakacyjny-lipiec 2021r.

W celu zgłoszenia dziecka proszę w terminie do 16 czerwca 2021 r. do godz. 12.00

dostarczyć do przedszkola uzupełnioną

„Kartę  zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny”.

Druk „Karty ...” można pobrać w przedszkolu/punkcie

lub ze strony www.przedszkolewgrodku.cba.pl

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Free joomla templates made by Lonex.